Apartamenty Kolejowa

Nowe apartamenty w Bielsku-Białej przy ulicy Kolejowej

ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja

Już niebawem poinformujemy Państwa o szczegółach naszej nowej inwestycji w Bielsku-Białej przy ulicy Kolejowej (Mikuszowice Krakowskie), którą planujemy rozpocząć w II kwartale 2018 roku.

 

Po raz kolejny stawiamy na jakość, a nie na ilość. Zaledwie 20 starannie zaprojektowanych i nasłonecznionych apartamentów w 5 budynkach otoczonych zielenią, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Beskidów na działce (20/10) o powierzchni aż 6265 metrów kwadratowych czeka na nowych właścicieli.

 

Dodatkowym atutem tej inwestycji są przestronne tereny rekreacyjne oraz zaciszny plac zabaw dla dziedzi zlokalizowany na działce (20/11) o powierzchni 1428 metrów kwadratowych.

 

Bardzo dobra lokalizacja zapewni Państwu doskonałą komunikację - zarówno w obrębie Bielska-Białej, jak również w przypadku podróży poza miasto.

 

Nie bez znaczenia jest również bliskość terenów rekreacyjnych w Cygańskim Lesie, w tym nowoczesnej pływalni przy ulicy Startowej, jak również szkoły, przedszkola, apteki i wielu punktów gastronomicznych. Niespełna 2 km dzielą naszą nową inwestycję od CH GEMINI (Cinema City...).

 

Więcej informacji udzielamy pod numerem 602 123 456

Aktualności

Wykonujemy elewację

11-05-2018
Aktualnie wykonujemy elewację oraz kontynuujemy wykonanie wylewek i tynków wewnętrznych.
 

Wykonujemy instalacje oraz tynki

01-03-2018
Zakończyliśmy montaż stolarki okiennej. Aktualnie wykonujemy instalacje oraz tynki. Między innymi ogrzewanie podłogowe oraz instalację pod montaż klimatyzacji. Jednocześnie...
 

Nie zwlekaj! Został 1 apartament!

28-12-2017
W naszej inwestycji w Bielsku-Białej przy ulicy Kolistej 85 został tylko 1 apartament.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: