O nas

CITYGROUP
Siedziba CITYGROUP
Plac Wolności

 

CITYGROUP jest firmą deweloperską której największym sukcesem będzie Państwa zadowolenie. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów oferując niezwykłą życiową przestrzeń.

 

Udziałowcami firmy CITYGROUP z siedzibą w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 9 są przedsiębiorcy, którzy mogą się pochwalić wieloma realizacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

 

Rozumiemy, że kupno nowego mieszkania to coś więcej. Oferujemy naszym klientom nowy styl życia i zapewniamy by znaleźli swoje wymarzone miejsce w Bielsku-Białej. Już na etapie projektowania współpracujemy z wykwalifikowanymi architektami, którzy specjalizują się w budownictwie mieszkaniowym.

 

Nasze inwestycje charakteryzują się rzadko spotykaną jakością wykończenia oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i produktów renomowanych firm. Nie będziemy już wspominali o lokalizacji, która to naszym zdaniem jest najważniejszym i kluczowym kryterium przy wyborze nieruchomości a w szczególności nowego Państwa mieszkania.

 

Zapewniamy, że nasz doświadczony zespół pomoże wybrać najbardziej funkcjonalne i dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb mieszkanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

 

Mamy nadzieję, że zdecydują sie Państwo nam zaufać i skorzysać z oferty naszej firmy – Zespół CITYGROUP

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą - więcej

Aktualności

Wykonujemy drugi strop

31-08-2017
Wykorzystując w pełni sprzyjające warunki atmosferyczne wykonujemy drugi strop nowych apartamentów w Bielsku-Białej przy ulicy Kolistej 85.
 

Plac budowy z lotu ptaka w dniu 05.08.2017

05-08-2017
Przygotowaliśmy dla Państwa galerię zdjęć placu budowy nowych apartamentów przy ulicy Kolistej 85 w Bielsku-Białej z lotu ptaka.
 

Wykonujemy pierwszy strop

19-07-2017
Aktualnie kończymy murowanie ścian apartamentów parterowych oraz trwają prace nad wykonaniem pierwszego stropu nowych apartamentów w Bielsku-Białej przy ulicy Kolistej 85.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: