O nas

CITYGROUP
Siedziba CITYGROUP
Plac Wolności

 

CITYGROUP jest firmą deweloperską której największym sukcesem będzie Państwa zadowolenie. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów oferując niezwykłą życiową przestrzeń.

 

Udziałowcami firmy CITYGROUP z siedzibą w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 9 są przedsiębiorcy, którzy mogą się pochwalić wieloma realizacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

 

Rozumiemy, że kupno nowego mieszkania to coś więcej. Oferujemy naszym klientom nowy styl życia i zapewniamy by znaleźli swoje wymarzone miejsce w Bielsku-Białej. Już na etapie projektowania współpracujemy z wykwalifikowanymi architektami, którzy specjalizują się w budownictwie mieszkaniowym.

 

Nasze inwestycje charakteryzują się rzadko spotykaną jakością wykończenia oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i produktów renomowanych firm. Nie będziemy już wspominali o lokalizacji, która to naszym zdaniem jest najważniejszym i kluczowym kryterium przy wyborze nieruchomości a w szczególności nowego Państwa mieszkania.

 

Zapewniamy, że nasz doświadczony zespół pomoże wybrać najbardziej funkcjonalne i dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb mieszkanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

 

Mamy nadzieję, że zdecydują sie Państwo nam zaufać i skorzysać z oferty naszej firmy – Zespół CITYGROUP

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą - więcej

Aktualności

Nie zwlekaj! Został 1 apartament!

28-12-2017
W naszej inwestycji w Bielsku-Białej przy ulicy Kolistej 85 został tylko 1 apartament.
 

Montaż stolarki okiennej

13-12-2017
Zgodnie z planem montujemy okna firmy REHAU (3 szyby) wraz z elektrycznie napędzanymi roletami zewnętrznymi.
 

Nie zwlekaj! Zostały 2 apartamenty.

24-11-2017
W naszej inwestycji w Bielsku-Białej przy ulicy Kolistej 85 zostały tylko 2 apartamenty.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: